قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ در بازار داخلی

قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ در بازار داخلی، بی تاثیر از تغییرات نرخ ارز و تورم نبوده، به همین دلیل با نوساناتی همراه می باشد‌. البته عوامل دیگری هم روی قیمت تاثیر گذار هستند، که از این عوامل می توان به نوع خرید، نوع برند، طرح و مدل و رنگ اشاره کرد. سرامیک پرسلانی، از مقاوم ترین سرامیک ها می باشد، چون در برابر حرارت بالایی تولید شده است جذب آب آن پایین می باشد و به دلیل این که در برابر لکه مقاومت بالایی دارد، بهترین گزینه برای کف پارکینگ محسوب می شود.

قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ در بازار داخلی

عوامل موثر بر قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ

عوامل موثر بر قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ از عوامل موثر بر قیمت سرامیک پرسلانی کف پارکینگ، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • درجه کیفی: هر چه کیفیت سرامیک پرسلان بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند. امروزه تولید کنندگان سرامیک، بر اساس لعاب دهی، مرغوبیت مواد اولیه و پرداخت نهایی سرامیک پرسلان، محصول خود را درجه بندی می کنند.
 • طرح و نقش سرامیک پارکینگ پرسلان: هر چه طرح و نقش سرامیک پرسلان باکیفیت تر و بهتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.
 • میزان تولید سالانه: هر چه میزان تولید سالانه محصول بیشتر باشد و بازار با کمبود عرضه مواجه نشود، قیمت محصول هم افزایش پیدا نمی کند ولی با کاهش تولید سالانه، قیمت افزایش می یابد.
 • رنگ: هر چه رنگ به کار رفته در تولید سرامیک بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.
 • کیفیت مواد اولیه و کیفیت فرآیند تولید: هر چه کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد و مراحل تولید هم با کیفیت بالاتری انجام شود، قیمت محصول تولید هم افزایش پیدا می کند‌.

آخرین قیمت سرامیک پرسلانی در بازار

آخرین قیمت سرامیک پرسلانی در بازار
برای اطلاع از آخرین قیمت کاشی استخری شیراز پرسلانی در بازار می توانید به فروشگاه هایی اینترنتی که به عرضه این نوع سرامیک مشغول هستند مراجعه کنید، چون قیمت ها را ساعتی به روز می کنند. آخرین قیمت سرامیک پرسلانی به عوامل مختلفی بستگی دارد، که این عوامل شامل گزینه های زیر می شوند:

 • نوع خرید: خرید به دو صورت عمده و جزئی انجام می شود، که خرید خرده با قیمت کمتری نسبت به خرید عمده انجام می گردد.
 • طرح و مدل: هر چه نقشه و طرح سرامیک ظرافت بیشتری داشته باشد و از رنگ های زیادتری هم استفاده شده باشد، به تبع قیمت بالاتری هم پیدا می کند.
 • درجه: در حین تولید سرامیک، برخی از سرامیک ها دچار ترک خوردگی در گوشه های خود می شوند و یا ممکن است کج شوند، به همین دلیل این نوع سرامیک ها با عنوان سرامیک درجه دو و سه فروخته می شوند، که از قیمت ارزان تری هم برخوردار هستند.
 • قانون عرضه و تقاضا: بر اساس این قانون با افزایش تقاضا، قیمت افزایش و با کاهش تقاضا، قیمت کاهش پیدا می کند.
 • هزینه های تولید: تاثیر مهمی روی قیمت محصول دارد و با افزایش و کاهش هزینه های تولید، قیمت افزایش و کاهش پیدا می کند.
 • روش خرید ( مستقیم و بدون واسطه ): خرید بدون واسطه همیشه با قیمت کمتری نسبت به خرید با واسطه انجام می شود.

قیمت عمده سرامیک کف پارکینگ در تبریز

قیمت عمده سرامیک کف پارکینگ در تبریز

قیمت عمده  سرامیک مشکی طلایی کف پارکینگ در تبریز، به طور کلی کمتر از قیمت خرده می باشد، البته عواملی مانند جنس مواد اولیه ای، هزینه های تولید، طرح، رنگ و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند. علاوه بر قیمت، در هنگام خرید سرامیک کف پارکینگ باید به یک سری نکات طلایی توجه کنید، که از این نکات می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • کف پارکینگ چون همیشه محل ورود و خروج خودرو می باشد، باید سرامیک آن از کیفیت و دوام خوبی برخوردار باشد، به همین دلیل سرامیک درجه یک پرسلان بهترین گزینه برای کف است.
 • طرح و رنگ سرامیک کف پارکینگ باید به صورتی باشد، که لکه های روی آن به خوبی دیده نشوند و به راحتی تمیز گردد.
 • برای اطمینان از کیفیت محصول باید به سراغ برند های معتبر مانند سرامیک کف پارکینگ تبریز، سرامیک کف پارکینگ یزد و…. بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما