صادرات سرامیک عمده از ایران به خاورمیانه

خوشبختانه در ایران، کارخانجات متعددی در اقصی نقاط مختلف کشور، در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک در طرح ها و مدل های گوناگون فعالیت دارند، از این رو، به دلیل متنوع بودن این محصولات ساختمانی، دست مشتری برای خرید باز است. صادرات سرامیک عمده از ایران به کشورهای خاورمیانه از جمله: عراق، سوریه، لبنان، بحرین، قطر و کویت با کیفیتی درجه یک و قیمتی مناسب صورت می گیرد. در ساخت و تولید این محصولات، تمامی استانداردهای جهانی رعایت شده است، به همین دلیل میزان تقاضا برای تولید این محصولات ساختمانی سالانه در کشور رو به افزایش است.

صادرات سرامیک عمده از ایران به خاورمیانه

صفر تا صد صادرات سرامیک عمده از ایران

صفر تا صد صادرات سرامیک عمده از ایران صادرات کاشی و سرامیک به کشورهای همسایه همواره از توجه بالایی برخوردار بوده است. فروش این محصولات ساختمانی در بازارهای بین المللی بسیار سود آور بوده و این تجارت پر در آمد غیر نفتی، در طی سالیان اخیر، کمک شایانی به اقتصاد کشور ایران کرده است. عرضه سرامیک عمده ارزان با کیفیتی عالی و تعریف شده به کشورهای اروپایی از طریق کمپانی های مختلفی در ایران صورت می گیرد. مهمترین مساله در زمینه صادرات، مسائل مهم مربوط به ترخیص این کالا در گمرک است.

ناگفته نماند که میزان هزینه مخارج گمرک و ترخیص کالا، بستگی به درجه کیفی محصول دارد و هرقدر محصولات صادراتی، از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، هزینه ترخیص بیشتر است. عرضه سرامیک به کشورهای همسایه مانند روسیه، ترکیه، آذربایجان و حتی کشورهای دور دست، به صورت عمده و با نازل ترین قیمت صورت می گیرد. قبل از ارسال کالا، شرکت صادر کننده در ایران باید با فروشندگان کاشی در کشور مقصد در تماس باشد تا در زمینه طرح، مدل، سایز، ابعاد کاشی و از همه مهم تر میزان درجه کیفی محصول ارسالی، اشتباهی رخ ندهد.

باید اضافه نمود که، به دلیل متفاوت بودن فرهنگ هر کشور، مردم آن منطقه، هر کدام طرح و مدل مخصوصی را می پسندند، از این رو شاید بتوان گفت، مهمترین مساله در زمینه صادرات این محصول ساختمانی، دقت و توجه به رنگ و مدل کاشی و سرامیک می باشد.

سود صادرات سرامیک عمده برای صادرکننده

سود صادرات سرامیک عمده برای صادرکننده عرضه کاشی و سرامیک به کشورهای همجوار، یکی از تجارت هایی است که می تواند برای تولید کنندگان صنعت کاشی در ایران، بسیار سود آور باشد. سالانه این محصول به شکل عمده به بازارهای بین المللی صادر می شود. در کشور ایران، کارخانجات متعددی در زمینه تولید و ساخت سرامیک صادراتی فعالیت دارند. نرخ این محصولات تولیدی ثابت نبوده و با نوسان داشتن قیمت ارز، تغییر می کند. اما، از آنجاییکه فروش این محصولات به صورت تناژ صورت می گیرد، سود حاصله از این تجارت برای تولید کننده قابل توجه است.

در این موارد، فروش سرامیک بدون واسطه و مستقیما صورت می گیرد و مشتری می تواند به سهولت از طریق سامانه های اینترنتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را به شرکت صادر کننده ارسال کند. در طی سال های اخیر، تعرفه های گمرکی برای صادرات این محصولات، حذف شده و به همین دلیل اکثر بازرگانان با ورود اجناس و بسته بندی دوباره آنها، بدون پرداخت هزینه های گمرکی، آنها را به بسیاری از کشورهای اروپایی با قیمتی بالاتر ارسال می کنند. از این رو، به جرات می توان گفت، که خرید و فروش سازه های ساختمانی، یک تجارت ارز آور برای کشور ایران محسوب شده و امروزه بسیاری از شرکت ها در این زمینه، فعالیت ویژه ای دارند.

صادرکننده سرامیک ارزان قیمت بصورت عمده

صادرکننده سرامیک ارزان قیمت بصورت عمده

تولید سرامیک با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت در استان یزد، باعث جلب نظر مشتریان و افراد متقاضی شده و از این رو، شهروندان عزیز می توانند از طریق راه های ارتباطی با تولید کنندگان اصلی این محصول تماس گرفته و کالای مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تهیه کنند. صادر کننده سرامیک ارزان قیمت، این محصولات را به شکل عمده به سایر کشورها ارسال می کند. شایان ذکر است که امکان خرید عمده سرامیک برای مشتریان داخل کشور نیز وجود دارد و این افراد می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری، انواع این محصول را با قیمتی منصفانه تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما