صادرات انواع کاشی سنتی آشپزخانه به کشورهای اروپایی

صادرات انواع کاشی سنتی آشپزخانه به کشورهای اروپایی با رشد خوبی رو به رو بوده است. به طوری که بسیاری از شرکت های اروپایی به دلیل قیمت پایین کاشی های سنتی ایرانی حاضر به تجارت با ایران از طریق مختلف هستند و این محصول را با قیمت خوبی از تولید کنندگان خریداری می کنند.

صادرات انواع کاشی سنتی آشپزخانه به کشورهای اروپایی

انواع رنگبندی کاشی سنتی ایرانی

انواع رنگبندی کاشی سنتی ایرانی اگر به خانه های قدیمی نگاه کنید، متوجه خواهید شد که رنگ فیروزه ای کاشی های سنتی چه تاثیری بر دکوراسیون سنتی ایران می گذارد. رنگ فیروزه یکی از انواع رنگبندی کاشی سنتی ایرانی می باشد که از قدیم الایام در کاشی های سنتی ایران در معماری های سنتی استفاده می شده است.

علاوه بر این رنگ زیبا و جادویی از ترکیب رنگ تیره تر و همچنین رنگ نارنجی و زرد نیز در رنگبندی های دیگر کاشی سنتی ایرانی استفاده می شود. این نوع از رنگبندی های کاشی های سنتی ترکیبی منحصر به فرد و متمایز از رنگ های کاشی های ایرانی است که حس آرامش و زندگی را به انسان القا می کند. امروزه بیشتر از این رنگ ها در طراحی کاشی سنتی ایرانی در سالن های پذیرایی نیز استفاده می شود.

یکی از پرطرفدارترین انواع کاشی های سنتی، کاشی رنگبندی شده با نقش گل و مرغ است. این نوع کاشی های سنتی دارای نقش و نگارهای بسیار ریز هستند و در طراحی خود از عناصر طبیعی مانند گل و نقش های مختلف پرندگان استفاده می کنند. این سبک کاشی که برگرفته از معماری سنتی ایران است، رنگ زمینه فیروزه ای کم دارد و نقش های رنگی مختلفی مانند زرد و نارنجی را روی آن می بینیم.

نقش ها و کاشی های به کار رفته در نما ها بسیار ظریف بوده و ساعت ها از تماشای آن ها خسته نخواهید شد. برخی از زمینه های کاشی گلدار، زرد و بیشتر مدل ها فیروزه ای هستند. برخی از کاشی های گلدار زمینه سفید دارند و با طرحی که از فیروزه و نارنجی استفاده شده است، رنگ آمیزی شده اند. از گل های کاشی برای رنگ آمیزی ترکیب های تیره، روشن و به طور کلی متنوع استفاده می شود تا زیبایی کار را صد چندان کند.

مراکز فروش کاشی سنتی آشپزخانه صادراتی

مراکز فروش کاشی سنتی آشپزخانه صادراتی کاشی های آشپزخانه سنتی یکی از پرطرفدارترین کاشی ها می باشد که تولید آن در کشور رواج دارد و در اندازه ها، رنگ ها و طرح های مختلف عرضه می شود. مراکز فروش کاشی سنتی آشپزخانه صادراتی، نقش موثری در تجارت و صادرات این محصول به کشورهای اروپایی و آسیایی دارد، طوری که مورد استقبال خریداران داخلی و خارجی قرار گرفته است. از طرفی مراکز فروش کاشی سنتی آشپزخانه صادراتی این محصول را با قیمت خوبی به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما