صادرات انواع سرامیک طرح پارکت مربعی به کشورهای همسایه

سرامیک طرح پارکت مربعی از مرغوبترین سرامیک هایی می باشد که بسیاری از افراد جهت زیباسازی ساختمان های خود از آن استفاده می کنند. معمولا این سرامیک ها از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین سایزهای گوناگونی نیز دارند. از این رو استفاده از آنها روز به روز در بازارهای داخلی و خارجی بیشتر می گردید. بنابراین صادرات انواع سرامیک طرح پارکت مربعی به کشورهای همسایه در حجم بالایی انجام می شود که سود زیادی برای کشور دارد.

صادرات انواع سرامیک طرح پارکت مربعی به کشورهای همسایه

آشنایی با فرایند تولید سرامیک مربعی

آشنایی با فرایند تولید سرامیک مربعی معمولا سرامیک های مربعی از پرکاربردترین موادی هستند که امروزه در تنوعی بالایی از طرح ها و رنگ ها تولید می شود که از جمله می توان به سرامیک های مربعی مات، سرامیک های مربعی سفید، سرامیک های مربعی مشکی و … را بیان کرد. معمولا فرآیند ساخت انواع سرامیک های مربعی شامل مراحل مختلفی خواهد بود که همان آماده سازی مواد اولیه، شکل دهی، پخت، درجه بندی و دسته بندی خواهد بود.

برای تهیه این سرامیک ها ابتدا مواد سخت و درشت سازنده سرامیک را به خوبی آسیاب می کنند که این کار توسط سنگ شکن ها انجام می شود. به هنگام آسیاب کردن ماده روان کننده ای نیز به این مواد خرد شده اضافه می کنند تا یک ملات و دوغاب حاصل شود. سپس دوغاب ایجاد شده را در اسپری درایر می ریزند که با قرار گرفتن در معرض حرارت و گرما، پودری نرم حاصل خواهد شد.

حال پودرهای بدست آمده را در قالب های شکل دهی و پرس قرار می دهند تا طرح سرامیک های مربعی از فشار دادن این پودرها حاصل گردد. حال سرامیک ها حاصل شده را در دستگاه های قرار می دهند تا به خوبی خشک گردند و بعد از خشک شدن آنها وارد مسیر آبی می گردند و عملیات لعاب کاری آستری که به آن آنگوب نیز می گویند بر روی آنها ایجاد خواهد شد.

مراکز فروش سرامیک طرح پارکت مربعی رنگی

مراکز فروش سرامیک طرح پارکت مربعی رنگی امروزه انواع سرامیک طرح پارکت مربعی رنگی در تنوع سایزها و مدل ها تولید می شود تا به راحتی در دسترس مشتریان قرار گیرند. از این سرامیک ها بیشتر جهت استفاده به عنوان کفپوش پذیرایی، حمام، آشپزخانه و … استفاده می شود. بنابراین تقاضا جهت خرید این سرامیک ها بسیار بالا است، از این رو مراکز فروش سرامیک طرح پارکت مربعی رنگی به شیوه های مختلفی به توزیع این محصولات در بازار می پردازند که از مهمترین روش های فروش این محصولات می توان به روش سنتی و اینترنتی اشاره کرد.

معمولا خرید اینترنتی این سرامیک ها بسیار راحت و کاربردی تر است چرا که هیچ گونه واسطه های میان خریدار و تولید کننده در این شیوه خرید وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما