خرید و فروش سرامیک نمای داخلی ساختمان در تهران

سرامیک یکی از متداول ترین مصالح ساختمانی است که برای مکان های مختلف استفاده می شود؛ سرامیک هم در نمای بیرونی ساختمان و هم در فضای داخلی ساختمان کاربرد دارد. خرید و فروش سرامیک نمای داخلی ساختمان در تهران علاوه بر مراجعه ی حضوری به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است. یکی از راه های خرید با بهترین قیمت خرید از فروشگاه های اینترنتی است. می توانید در فروشگاه های آنلاین خرید کنید. واسطه ها و خرده فروشان را حذف کنید تجربه خریدی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید شایان ذکر است که قبل از خرید آنلاین، ابتدا باید از معتبر بودن وب سایت مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

خرید و فروش سرامیک نمای داخلی ساختمان در تهران

بررسی اجمالی انواع سرامیک نمای صادراتی

بررسی اجمالی انواع سرامیک نمای صادراتی نمای ساختمان مانند یک لباس است و نمایانگر جنبه اصلی یک سازه است؛ انواع مختلفی از نماها وجود دارد که بسته به نوع ساختمان و سلیقه افراد می توان آنها را ساخت و سرامیک یکی از گزینه های مناسب نما است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک از انواع گوناگونی برخوردار است، انواع مختلفی از سرامیک ها در طرح ها و رنگ های مختلف اعم از سبز، قهوه ای، طلایی و … استفاده می شود.
نماهای سرامیکی البته خواص ویژه ای دارند، برای درک مزیت های سرامیک باید نحوه نصب و طراحی آن را در نظر گرفت، سرامیک می تواند زیبایی و جذابیت خاصی به ساختمان بدهد، از این رو طرفداران زیادی دارد.

انواع سرامیک نمای صادرات عبارت است از:

  1. پرسلان: یکی از محصولات سرامیکی است که در دمای بسیار بالا تولید می شود، مقاومت این نوع سرامیک بسیار بالا است و در صورت عدم جذب آب از سرامیک معمولی مقاومت بیشتری دارد و همچنین دارای زیبایی بالاتری نیز می باشد، پرسلان از فلدسپات، کوارتز، سرامیک خام و … تولید می شود.
  2. فول بادی: این نوع سرامیک بیشتر برای نماهای خارجی مناسب است زیرا سطح بسیار صافی دارد و نسبت به سایر انواع سرامیک ارزانتر است.
  3. تراکوتا: این نوع سرامیک همان پرسلان می باشد اما سبکتر و دارای تخلخل بیشتری است که برخی از این سرامیک ها به نام اکسترود شده نیز شناخته می شوند که برای گوشه ها و مجالس خاص در نظر گرفته می شوند.

صادرات سرامیک نمای داخلی ساختمان به اروپا

صادرات سرامیک نمای داخلی ساختمان به اروپا ایران به دلیل داشتن مواد اولیه از پتانسیل بالایی در تولید کاشی و سرامیک برخوردار است که این امر باعث شده تا تولید کشور بیش از تقاضا باشد. در حال حاضر بیشترین صادرات کاشی و سرامیک به عراق و افغانستان انجام می شود که بزرگترین آنها پاکستان و گرجستان هستند.

اما صادرات سرامیک محدود به این کشورها نمی باشد و به کشورهای اروپایی نیز صادر خواهد شد. شرایط تحریم ها به گونه ای است که صادرات سرامیک به کمترین میزان خود در سال گذشته رسیده است. پیش از تحریم های سرکوبگر غرب، حجم صادرات کاشی و سرامیک به کشور بیش از 500 میلیون متر مربع بود. با این حال اما بسیاری از شرکت‌های اروپایی به دلیل پایین بودن قیمت نهایی کاشی‌ و سرامیک های ایرانی، همچنان مایل به تجارت با ایران از طرق مختلف هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما