خرید سرامیک کلکته سفید مات به صورت اینترنتی

سرامیک کلکته سفید مات، در کیفیتی عالی و به صورت اینترنتی، در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای خرید سرامیک کلکته در مدل های سفید یا رنگی، بهترین راهکار مراجعه به مراکز اصلی فروش انواع پوشش های تزئینی ساختمانی است. کلکته، یکی از طرح های محبوب انواع سرامیک مخصوص پوشش کف اتاق هایی مانند سالن پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و امثال آن می باشد. ساختار کلی این طرح، دارای رنگ روشن همراه با رگه هایی تیره است.

خرید سرامیک کلکته سفید مات به صورت اینترنتی

مراحل تولید سرامیک کلکته صادراتی

مراحل تولید سرامیک کلکته صادراتی در کشور ما کارخانه های سرامیک سازی متعددی وجود دارد که محصولات آنها از بالاترین سطح کیفیت و استانداردهای روز دنیا، بهره می برند. برای تولید سرامیک کلکته صادراتی، به مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته نیاز است تا محصول نهایی، ضمن دارا بودن استحکام و انسجام کافی، دارای زیبایی چشم نوازی هم خواهد بود. مراحل تولید سرامیک درجه یک کلکته عبارت است از:

  • تهیه کردن مواد اولیه، انتقال آن به کارخانه و آماده سازی برای ارسال به بخش آسیاب و خرد کردن.
  • ترکیب کردن خاک رس با مواد افزودنی دیگر مانند انواع مواد معدنی غیر فلزی که در نتیجه آن دوغاب به دست می آید.
  • دوغاب در محیطی گرم اسپری می شود تا پودر نرمی با رطوبت ۵ درصد به دست آید.
  • انتقال پودر نرم به دستگاه های پرس که کار قالب بندی را انجام داده و شکل اولیه سرامیک به دست می آید.
  • سرامیک شکل گرفته توسط دستگاه مخصوصی خشک می شود. این مرحله به دلیل احتمال ترک خوردن سرامیک، از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • سرامیک خشک شده آماده اصلاحات در فرم دهی بوده و لعاب به آن زده می شود.
  • در این‌مرحله، سرامیک آماده پذیرفتن طرح و نقش های متفاوت خواهد بود.
  • سرامیک لعاب کاری و طراحی شده، بار دیگر به کوره فرستاده و حرارت می بیند.
  • مرحله نهایی کار به پولیش، پرداخت و کالیبره کردن سرامیک مربوط می شود.

تامین عمده سرامیک کلکته سفید مات با ارزان‌ترین قیمت

تامین عمده سرامیک کلکته سفید مات با ارزان‌ترین قیمت تامین عمده سرامیک کلکته سفید مات با ارزان‌ترین قیمت، از سوی شرکت توزیع معتبر در تمامی شهرهای کشور انجام می گیرد. به دلیل مستحکم شدن سرامیک پس از نصب، حتما باید از جنس مرغوب انتخاب شده تا پس از مدتی استفاده، دچار خرابی نشود. در صورت بروز هر نقصی، تعویض سرامیک، کاری هزینه بر خواهد بود. به همین دلیل، همواره خرید از برندها و فروشندگان معتبر در این حوزه، به مشتریان توصیه می شود.

یکی دیگر از شیوه های متداول امروزی برای خرید سرامیک کلکته سفید مات، استفاده از مزایای خرید اینترنتی می باشد. در این روش، تنوع بالایی از طرح، نقش، رنگ و سایز سرامیک، در معرض دید مشتری قرار می گیرد و مشخصات فنی هر مدل، در کنار آن ذکر خواهد شد. به این ترتیب، مشتری حق انتخاب بالایی برای خرید سرامیک خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما