خرید ارزان سرامیک مات نما با بهترین کیفیت

خرید ارزان سرامیک مات نما با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد از طریق اینترنتی و بدون واسطه برای مشتریان فراهم می باشد. خریداران می توانند بدون مراجعه حضوری به مراکز توزیع و فروش سرامیک مات نما و از طریق اینترنتی و با صرف هزینه ی مقرون به صرفه اقدام به خرید نمایند. در استفاده از این روش مشتریان می توانند بعد از اطلاع از قیمت و خصوصیات منحصر به فرد این محصول نسبت به خرید عمده آن اقدام نمایند.

خرید ارزان سرامیک مات نما با بهترین کیفیت

آشنایی با فرایند تولید سرامیک مات

آشنایی با فرایند تولید سرامیک مات

برای تولید سرامیک ابتدا باید دستگاه و ابزار آلات لازم مانند کوره های مختلف تونلی و رولی، دستگاه سنگ شکن و پرس، اسپری درایر، باکسفیدر و همچنین مواد اولیه را فراهم نمود. مواد اولیه در تولید سرامیک شامل خاک رس یا همان مواد اولیه پلاستیکی، فیلر ها و همچنین مواد کمک ذوب می باشد. وجود این موارد در تولید سرامیک الزامی می باشد. استفاده از خاک رس با دارا بودن خاصیت پلاستیسیته از شکستن سرامیک در برابر فشار و ضربه جلوگیری می کند و باعث ثابت ماندن شکل ظاهری محصول نیز می شود.

برای تولید این محصول ابتدا مواد درشت را با استفاده از سنگ شکن، ریز و خرد می کنند؛ سپس با کمک آسياب مواد را آسیاب می نمایند. مواد روان ساز در مرحله آسیاب نمودن به مواد اولیه افزوده می شود تا مواد ترکیب شده دوغابی که حالت روانی دارد تشکیل شود. سپس مواد دوغابی را در مخازن می ریزند و بعد از آن مواد با فشار زیاد و به کمک پمپ به اسپری درایر هدایت می شوند.

در این قسمت و با استفاده از اسپری درایر مواد دوغابی در هوا اسپری می شود و سپس به کمک گرما و حرارت حالت پودری مانند به خود گرفته و بر روی نوار نقاله قرار می گیرند. کیفیت پودر به دست آمده از دوغاب با توجه به عوامل مختلفی تغییر می کند. سپس مواد پودری به دست آمده در قالب قرار گرفته و با کمک دستگاه پرس شکل قالبی را که درون آن قرار گرفته اند را به خود می گیرد.

سپس نوبت به مرحله خشک نمودن سرامیک می رسد و این عمل در گذشته به زمان زیادی احتیاج داشته است اما در زمان حال و در کوتاه ترین زمان عمل خشک نمودن سرامیک صورت می گیرد، در این مرحله نوبت به لعاب کاری و پس از آن نیز پخت سرامیک می رسد؛ در مرحله ی آخر نیز به منظور عدم نفوذ و جذب آب پولیش کاری سرامیک انجام می شود.

صادرات سرامیک مات نما به کشورهای اروپایی

صادرات سرامیک مات نما به کشورهای اروپایی

صادرات سرامیک مات نما به کشورهای اروپایی از طریق اینترنتی انجام می شود. سرامیک های صادر شده به خارج از کشور برای محیط های مختلف قابل استفاده هستند. از جمله این محیط ها می توان به پذیرایی، سرویس های بهداشتی اشاره نمود. سرامیک پرسلان یکی از بهترین و مرغوبترین نوع سرامیک است که از زیبای و دوام بسبار خوبی برخوردار بوده و در انواع مختلف دارای لعاب و بدون لعاب تولید و ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما