تولیدکنندگان بهترین سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر صادراتی

سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر، از جمله نمونه های صادراتی محسوب می شود که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد، به خوبی از سوی مشتریان خارجی، مورد استقبال قرار گرفته است. تولیدکنندگان انواع سرامیک، همواره بهترین نمونه از محصولات را که می تواند دارای طرحی ساده و یا همراه با نقش و رنگ باشد، برای صادرات به دیگر کشورها انتخاب می کنند. همواره نمونه های طرحدار، مورد توجه ویژه خریداران قرار دارند.

تولیدکنندگان بهترین سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر صادراتی

دسته بندی انواع سرامیک براساس کیفیت

دسته بندی انواع سرامیک براساس کیفیت سرامیک، یکی از محبوب ترین گزینه ها برای پوشش کف و یا دیوارهای ساختمان است که به دلیل مزایایی مانند زیبایی، تنوع در طرح و رنگ، مقاومت در برابر سایش، قیمت مناسب و …، در اغلب ساختمان ها به کار برده می شود. سرامیک ها به طور کلی از مواد خامی مانند خاک رس، اکسید آلومینیوم، کائولینیت، کاربید تنگستن و … که با آب مخلوط می شود، به دست می آید.

خمیر به دست آمده در قالب ریخته و پرس می شود، سپس توسط دستگاهی مخصوص، خشک شده و برای حرارت دیدن، راهی کوره خواهد شد. انواع سرامیک را برحسب کیفیت، می توان به دو دسته معمولی و پرسلان، تقسیم بندی کرد. برای تولید سرامیک های معمولی، خاک رس تصفیه نمی شود و درجه حرارت کوره پایین تر از زمانی است که قصد تولید سرامیک پرسلان وجود داشته باشد.

سرامیک پرسلان از مخلوط خاک رس تصفیه شده، همراه با ماسه، با دانه های بسیار ریز به دست می آید که تحت حرارت و فشار بالا، قرار گرفته اند. به این ترتیب، نوع پرسلان، ماهیت شیشه ای پیدا کرده و دارای شکل ظاهری زیباتر و مقاومت بهتری خواهد داشت. درجه سختی سرامیک، براساس میزان خاک رس، دما و فشاری که طی فرآیند تولید به آن اعمال شده، تعیین خواهد شد.

سرامیک هایی با درجه سختی پایین تر، برای مکان هایی که رفت و آمد کمی در آن ها وجود دارد، مانند سرویس دستشویی و حمام مهمان استفاده می شود. آن دسته از محصولاتی که درجه سختی بالاتری دارند، به دلیل مقاومت مطلوب، در مکان های پرتردد، مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت استثنائی سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر در بازار

قیمت استثنائی سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر در بازار قیمت استثنائی سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر در بازار، موجب شده است تا مشتریان زیادی به دنبال خرید این محصول باشند. سرامیک طرح سنگ مرمر، ضمن زیبایی چشم نوازی که دارد، به دلیل تهیه از نوع پرسلان، بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی خواهد داشت. استفاده از طرح مرمر در هر ساختمانی، به آن جلوه ای شیک و زیبا می بخشد. قیمت پایین تر سرامیک طرح مرمر در مقایسه با سنگ مرمر اصل، موجب شده است تا هرکسی تمایل داشته باشد، بتواند چنین نمایی به منزل خود بدهد.

تولیدکنندگان بهترین سرامیک پرسلان طرح سنگ مرمر صادراتی، این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار شرکت پخش معتبر گذاشته تا به دست مشتری در هر گوشه ای از کشور که باشد، برساند. خرید بی واسطه از توزیع کننده اصلی، ضامن کیفیت و قیمت مناسب این محصول خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما