بزرگترین تولیدکنندگان کاشی طرح پارکت سفید در ایران

کاشی طرح پارکت سفید، گزینه ای مناسب برای کفپوش سالن پذیرایی، اتاق های خواب و حتی آشپزخانه خواهد بود. بزرگترین تولیدکنندگان کاشی طرح پارکت سفید در ایران، با بهره مندی از دانش روز و تجهیزات پیشرفته، بهترین کیفیت از محصول را به مشتری عرضه می کنند. یکی از برترین محصولات سرامیک، نوع پرسلان است که دارای رنگی شفاف و شیشه مانند بوده و مقاومت بالاتری در برابر ضربه و تحمل فشار دارد.

بزرگترین تولیدکنندگان کاشی طرح پارکت سفید در ایران

مهمترین اطلاعات درباره خرید سرامیک

مهمترین اطلاعات درباره خرید سرامیک زیباسازی انواع ساختمان ها، اعم از مسکونی و اداری، از اهمیت بالایی برخوردار است. می توان در دو بخش نمای داخلی و نمای بیرونی، به تزئین ساختمان پرداخت، که برای هر دو گزینه تجهیزات و مصالح ویژه ای در بازار وجود دارد. یکی از متداول ترین انواع پوشش های تزئینی که هم در مدل کفپوش و هم در مدل دیواری تولید می شود، سرامیک می باشد.

سرامیک انواع مختلف داشته که در جنس، طرح، نقش، رنگ، سایز و … با یکدیگر متفاوت هستند. به همین دلیل پیش از اقدام برای خرید سرامیک، باید اطلاعاتی در این حوزه کسب کنیم. برخی از مهمترین اطلاعات درباره خرید سرامیک، عبارتند از:

  • جنس: مواد اولیه برای تولید سرامیک، در تمامی مدل ها یکسان است، اما برخی در نحوه لعاب کاری و میزان حرارت دیدن، با مدل های معمولی متفاوت هستند. حرارت بالایی که سرامیک پرسلان در روند تولید، در معرض آن قرار می گیرد، موجب شده تا ماهیت شیشه ای پیدا کرده و از مقاومت بهتری برخوردار شود.
  • مات یا براق: علاوه بر طرح و رنگ، انتخاب سرامیک مات و براق، یک موضوع مهم است که انتخاب آن، به اختیار مشتری گذاشته می شود. نوع براق شیک تر بوده، اما بازتاب دهنده نور است و ممکن است در مواردی، کمی آزاردهنده باشد.
  • طرح و رنگ: باید یک هماهنگی منطقی میان رنگ و طرح سرامیک، با دیگر اجزای ساختمان، لوازم مورد استفاده و … وجود داشته باشد.
  • درجه کیفیت: هر چقدر درجه کیفیت سرامیک بالاتر باشد، در برابر سایش، خش و دیگر عوامل محیطی، دوام بهتری دارد.

قیمت کلی کاشی طرح پارکت سفید در سطح بازار

قیمت کلی کاشی طرح پارکت سفید در سطح بازار قیمت کلی کاشی طرح پارکت سفید در سطح بازار، در خرید های مستقیم ارزانتر محاسبه شده و برای مشتری توجیه اقتصادی بهتری به دنبال دارد. می توان با مراجعه به مرکز عرضه انواع کاشی و سرامیک ساختمانی، مدل های متنوعی از این محصول را مشاهده و آن را بی واسطه از فروشندگان اصلی دریافت کرد. در این شیوه، تضمین قابل قبولی درمورد کیفیت سرامیک، به مشتری داده می شود.

بزرگترین تولیدکنندگان کاشی طرح پارکت سفید در ایران، به تولید محصولاتی درجه یک مشغول بوده که علاوه بر بازار داخلی، در میان مشتریان خارجی هم طرفداران بسیاری دارد. هم اکنون حجم قابل توجهی از سرامیک های تولید شده، به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارند، در کشورهای خارجی به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما